Max Dauskardt

max.dauskardt {AT} yahoo.com

Biografija

Voditelj konstelacija koji je učio od vodećih internacionalnih terapeuta u Europi, Izraelu, Americi, Aziji i Australiji. Max vodi radionice i nudi individualnu konstelacijsku terapiju a njegov doprinos bio je instrumentalan za početke razvoja i stvaranje prilika za konstelacijski rad u Australiji i Europi. Maxov stil je obogaćen njegovom neposrednošću, bogatstvom njegovog životnog iskustva i poznavanjem različitih kultura. Max je aktivan u internacionalnim konstelacijskim krugovima, osnivački je član  Međunarodne udruge za sistemske konstelacije – International Systemic Constellations Association (ISCA-e), na čijem je čelu kao predsjednik bio dva mandata. Također objavljuje članke u u internacionalnom časopisu za sistemske konstelacije “The Knowing Field”, te istražuje povezanost fenomena konstelacija sa najnovijim saznanjima na području kvantne fizike i istraživanja svijesti.

Sa Maxom možete dogovoriti online individualnu konzultaciju na engleskom ili njemačkom jeziku.